رونمایی از کتاب پرواز عقابهای سفید تالیف استاد مهدی صنم پور

مهدی صنم پور مدرس و مربی بهبود فردی و شغلی

مهدی صنم پور مدرس و مربی بهبود فردی و شغلی

رونمایی از کتاب پرواز عقابهای سفید

 مراسم رونمایی از کتاب ” پرواز عقابهای سفید ” ؛ تالیف مهدی صنم پور سه شنبه 30 مرداد ماه در سالن همایش سعدی، شیراز توسط جناب آقای پروفسور محمد علی فقیهی در جمع بسیاری از شرکت کنندگان، برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری “درمان پرس”  مراسم رونمایی از کتاب” پرواز عقابهای سفید” با حضور پروفسور فقیهی، خانم دکتر قائدشرفی، آقای دکتر خرمدل و تنی چند از اساتید دانشگاه و جمع کثیری از علاقمندان به آقای مهدی صنم پور که یک مربی بهبود فردی، سخنران انگیزشی و اولین حامی بیماران خاص در کشور می باشند، برگزار شد.

” پرواز عقابهای سفید” اولین و تنها کتابی است که در حوزه موفقیت کاربردی و گام به گام، ویژه پرسنل و کارکنان خدمات درمانی در کشور تالیف شده است. این کتاب که توسط نویسنده آن، به خانواده بزرگ خدمات بهداشتی- درمانی تقدیم شده، علاوه بر آنکه بر پایه ایجاد انگیزه برای موفقیت افراد تدوین شده است، به ذکر دستورالعمل های گام به گام و کاملا کاربردی برای دستیابی افراد به هر هدفی می پردازد.

 

پرواز عقابهای سفید

موضوع کتاب

استاد مهدی صنم پور؛ نویسنده کتاب ” پرواز عقابهای سفید”، در این کتاب به تشریح یک تئوری جدید در حوزه موفقیت می پردازند و بر این موضوع تاکید دارد که: درون همه افراد جهان به طور مشترک، قدرتی وجود دارد که آنها را قادر می سازد در هر کاری که می خواهند موفق باشند. ایشان در این تئوری که ” تکنولوژی قدرت درون” نام دارد، به صورت کاملا کاربردی و به زبان ساده به مخاطب می آموزند؛ چگونه او نیز می تواند به هدف هایی که در ذهن خود دارد دست یابد؟!

کتاب ” پرواز عقابهای سفید” از سری کتابهای ” بهترین خودت باش” از اواسط شهریور ماه در کتاب فروشی های معتبر در دسترس خوانندگان خواهد بود.

همچنین شما می توانید برای دریافت اولین نسخ های کتاب با ارسال رایگان در سراسر کشور در وبسایت: mehdisanampour.com ثبت نام فرمایید.

گفتنی ست رونمایی از کتاب “پرواز عقابهای سفید” همزمان با سمینار بزرگ شیراز، با عنوان ” سمینار سلام حال خوب” در تاریخ سی ام مرداد ماه  با سخنرانی آقای مهدی صنم پور برگزار شد.

پرواز عقابهای سفید

10 دیدگاه

 1. saharghasemi گفت:

  یه کتاب عالی

 2. پونه اکبری گفت:

  تنها کتابی است که در حوزه موفقیت کاربردی است

 3. گلرخ فرهادی گفت:

  خوشحالم که از نزدیک تونستم ببینمتون و کتاب با امضا شما داشته باشم

 4. پوریا حسینی گفت:

  یه روز پر انرژ در کنار استاد صنم پور

 5. مسعود نعمتی گفت:

  موفق و پیروز باشید استاد

 6. رضا اعلایی گفت:

  کتابی مفید و کاربردی که به انسان دیدی روشن می دهد

 7. پدرام چهرازین گفت:

  شاد و پر انرژی باشید همیشه استاد.کارتون حرف نداره

 8. سارا مریدی گفت:

  کتاب عالی بود.به شدت پیشنهاد می شود

 9. شیدا رحمتی گفت:

  کتاب یعنی همین ، مرسی استاد صنم پور

 10. مهدی طلوعی گفت:

  استاد بردوام باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به صفحه قبل